Świece z fajerwerkami na tort

Świece z fajerwerkami na tort

Jednym z najbardziej rozpoznawalny i kreatywnych rozwiązań są dziś świeczki na tort z fajerwerkami. Ich zaletą jest uniwersalność. Te świeczki tortowe wraz  z różnokolorowymi świecami mogą być używane nie tylko na przyjęciach rocznicowych czy urodzinowych, ale także na na przykład na weselach.

Mini świeczki na tort

Świeczki urodzinowe na tort nie powodują psucia się żywności czy mebli, ale mogą powodować poparzenia w sumie jak każda świeczka, więc należy z taką świeczką obchodzić się ostrożnie  i unikać kontaktu ze swoją skórą.

Ten niewiarygodny spektakl najlepiej oglądać z boku, dzięki czemu będziesz miał niezapomniane wspomnienia. Świeczki na urodziny są często sprzedawane w opakowaniach po 4 sztuki. Ta liczba jest wystarczająca dla tortu o standardowej wielkości.

Świeczki urodzinowe na duży tort

Jeśli wybrałeś duży tort na swoją uroczystość i chciałbyś go udekorować większą ilością tych świec fontannowych, będziesz musiał skonsultować się z profesjonalistą. Nie zapomnij, że istnieją ograniczenia w używaniu mini świec z fajerwerkami w pomieszczeniach.

Świeca montowana jest za pomocą specjalnej szpiczastej stopy. Powinny być ustawione tak, aby płomień mógł sięgać do 50 cm. Czas palenia się fajerwerków wynosi do 45 sekund. To wystarczająco długo, aby cieszyć się oryginalną dekoracją. Można je łatwo zapalić za pomocą zapalniczki umieszczonej na szczycie świecy.

Twoi goście będą zachwyceni jasną niespodzianką. Tego typu świece mogą być również wykorzystywane na różnych prywatkach czy spotkaniach przy herbacie i kawie

Świeczki urodzinowe dostępne na stronie Polmarkus.